Kontakt

  • MASZ PYTANIA?

  • Nasi partnerzy

    Posnet
    Posiflex
    Toshiba

Aktualności

2016-05-12InfoPiek w Cukierni Romanowski!

InfoPiek zaczął pracę w Cukierni Jacek Romanowski w Goworowie.
System zarządza całym zakładem jak również wszystkimi sklepami własnymi. Cieszymy się że kolejna Cukiernia zdecydowała się na nasz system!!

2016-05-11InfoPiek w piekarni Lemis w Stęszewie!

Wdrożyliśmy program do piekarni Lemis w miejscowości Stęszew niedaleko Poznania. To już kolejny klient z Wielkopolski który zdecydował się na wybór naszego Systemu!!!

2016-05-09InfoPiek w Piekarni Kruszynka w Pawłowie!

InfoPiek zaczął prace w piekarni Kruszynka. Zakład pracował będzie na InfoPiek Sprzedaż, InfoPiek Produkcja wraz z systemem ekspedycyjnym InfoTrans oraz modułami TouchMoon.

2016-05-06InfoPiek w Cukierni P. Chojecki!

Zakończyliśmy wdrożenie w cukierni P. Chojecki w Skierniewicach. System InfoPiek Sprzedaż, InfoPiek Produkcja wraz ze swoimi modułami pracują w zakładzie produkcyjnym a InfoPOS, InfoNet oraz hurtownia danych zarządzają sklepami własnymi.

2016-02-20Serdecznie zapraszamy na targi ExpoSweet!!

W dniach 21-24 lutego w Warszawie odbędą się targi ExpoSweet na których wystawiamy się wraz z firmą HERT.
Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 68 na których zaprezentowane zostały nasze rozwiązania do sklepów własnych w połączeniu z profesjonalnymi zabudowami firmy HERT!!

2016-01-18Integracja sklepów własnych InfoPos z systemem e-płatności firmy ELAVON

Miło jest Nam poinformować Naszych klientów o integracji Systemu do sklepów własnych InfoPos z systemem e-płatności firmy ELAVON, lidera rynku w swojej dziedzinie.Podpisanie umowy o długofalowej i ścisłej współpracy oraz dokonana integracja systemów pozwoli nam zapewnić Naszym klientom prostą i szybką obsługę płatności dokonywanych kartą płatniczą w sklepie własnym oraz najwyższej, jakości usługi oraz serwis świadczony przez Naszego partnera.InfoPiek, jako marka jest coraz bardziej ceniona w swojej branży, oraz zdobywa zaufanie coraz większej ilości klientów, co nie było by możliwe bez naszych Partnerów takich właśnie jak firma ELAVON.

Nasi klienci