Kontakt

  • MASZ PYTANIA?

  • Nasi partnerzy

    Posnet
    Posiflex
    Toshiba

Aktualności

2016-01-13InfoPiek w piekarni Zorza w Prostkach!!!

InfoPiek zakończył kolejne wdrożenie. Piekarnia Zorza w miejscowości Prostki pod Ełkiem została użytkownikiem Naszego systemu. System zarządza sprzedażą jak i produkcją.
Pozdrawiamy!!!

2015-12-18Wdrożenie w Piekarni/Cukierni Atu w Myślachowicach!!!

System InfoPiek coraz częściej zaczyna gościć u klientów w województwie Małopolskim. Tym razem naszym klientem została Piekarnia/Cukiernia ATU.InfoPiek pracuje w zakładzie gdzie zarządza sprzedażą oraz produkcją a także w sklepach firmowych!!!Cieszymy się, że InfoPiek zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych klientów!!2015-12-17InfoPiek w Piekarni RAFAPOL z Zabierzowa!

System InfoPiek od Listopada działa w piekarni Rafapol. Obsługa obejmuje zarówno Sprzedaż jak i Produkcję.
Dziękujemy za zaufanie oraz cieszymy się z dobrej współpracy.


2015-09-07InfoPiek na targach Bakepol 2015

Miło jest nam poinformować Państwa, iż z oprogramowaniem InfoPiek będzie można się zapoznać na targach Bakepol 2015, które odbędą się w Lublinie w dniach 10.10.2015 - 13.10.2015 r. Naszych dotychczasowych klientów zapraszamy do obejrzenia nowości, które cały czas wzbogacają nasze oprogramowanie.

Hala A – stoisko 29!!! ZAPRASZAMY !!!

2015-08-28InfoPiek w Piekarni Cybulski w Łodzi!!!

Oprogramowanie InfoPiek zostało wdrożone do Piekarni Cybulski w Łodzi. Zarówno sprzedaż jak i produkcja będzie obsługiwana przez nasze oprogramowanie. Nie mogło zabraknąć również InfoPieka na sklepach firmowych – gdzie InfoPos, InfoNet oraz Hurtownia Danych zadbają o komfort pracy, szybkość obsługi oraz pełną kontrolę sklepu!!!

2015-07-09InfoPiek w Piekarni Łepik w Zamościu!

Własnie skończyliśmy pierwszy etap wdrożenia w piekarni Łepik w Zamościu. Obsługa informatyczna obejmuje zarówno piekarnie – Sprzedaż, Produkcja, Ekspedycja- jak i sklepy firmowe InfoTouch, InfoNet oraz Hurtownia Danych.

Nasi klienci