Kontakt

  • MASZ PYTANIA?

  • Nasi partnerzy

    Posnet
    Posiflex
    Toshiba

Aktualności

2015-07-01InfoMobile w Piekarni Familijnej w Kuźnicy Cieszyckiej!

Właśnie skończyliśmy wdrożenie systemu InfoMobile, który wspomaga pracę kierowców. Łatwy interface i bogata funkcjonalność powoduje że kierowca w kilka sekund może wystawić zamówienie dla kontrahenta , przyjąć zwrot a także skontrolować stan płatności. InfoMobile to aplikacja która działa zarówno on-line jak i ofline przez co bez problemu możemy używać jej w miejscach w których jest słaba jakośc internetowych połączeń.

2015-06-15Współpraca z SYSTEM ICE z Białegostoku!

Oprogramowanie InfoPiek zostało wdrożone do Wytwórni Lodów Prawdziwych. Firma SYSTEM ICE, która jest właścicielem marki korzysta z programu na punktach firmowych jak również na produkcji.

2015-02-04InfoPiek w Krakowskich Wypiekach!!!

Miło nam poinformować, iż, Firma Viking właśnie zakończyła kolejne wdrożenie. Tym razem Nasz system będzie pracował w Krakowskiej Cukierni - Krakowskie Wypieki. InfoPos, InfoNet, Hurtownia Danych to systemy, które zostały wdrożone na sklepach własnych, InfoPiek Sprzedaż, InfoPiek Produkcja, Touch Moon, InfoBil, InfoTrans(Ekspedycja) to systemy, które wdrożyliśmy do Cukierni/Piekarni. Wdrożony został również system magazynowy kontrolujący każdy ruch począwszy od surowca kończąc na wyrobie gotowym.

2015-01-13InfoPiek w Piekarni Karmelek w Ełku!!!

Wraz z początkiem roku System InfoPiek zaczął pracować w piekarni Karmelek w Ełku. Wdrożony został System InfoPiek Sprzedaż, InfoPiek Produkcja, Panele naważania TouchMoon, System Ekspedycji InfoTrans oraz obsługa sklepów własnych InfoTouch, InfoNet oraz Hurtownia Danych.

2014-12-18SWEET EXPO 2015

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemnośc zaprosić Was na kolejną edycje targów lodziarsko cukierniczych SWEET EXPO 2015.
Zaprezentujemy nowości techniczne związane z funkcjonalnościami oprogramowania InfoPiek, InfoNet oraz InfoTouch, jak również niespodziankę, którą zrewolucjonizujemy funkcjonowanie działu sprzedaży i pracę kierowców!

2014-12-15InfoPiek w Piekarni Mechanicznej z Bielska!

Właśnie zakończone zostało wdrożenie w Piekarni Mechanicznej w Bielsku pod Płockiem. Wdrożony został system InfoPiek Sprzedaż, InfoPiek Produkcja oraz uruchomiony zostanie Panel Zwrotowy.Piekarnia Mechaniczna to kolejny klient, który docenił możliwości oraz funkcjonalność Naszego systemu!

Nasi klienci