Kontakt

  • MASZ PYTANIA?

  • Nasi partnerzy

    Posnet
    Posiflex
    Toshiba

Aktualności

2014-11-29Zakończyliśmy kolejne wdrożenie - cukiernia Gastro Siweccy

W dniu 29.11.2014 zakończone zostało wdrożenie w kolejnej cukierni. Gastro Siweccy to firma w podwrocławskiej Oleśnicy posiadająca cukiernie Pralinka, kawiarnie oraz Dom Lodów. Wdrożony został system InfoPiek Sprzedaż, InfoPiek Produkcja, Panel produkcyjny InfoBil, oraz system do Obsługi sklepów własnych InfoTouch, InfoNet oraz Hurtownia Danych.

2014-11-28Infopiek w Piekarni Jaś i Małgosia

Zakończyliśmy właśnie wdrożenie w Piekarni Jaś i Małgosia w Łodzi. Wdrożony został system InfoPiek Sprzedaż w piekarni wraz z panelami TouchMoon oraz system dla magazynierów pracujących na tabletach InfoMobile.Nie mogło zabraknąć również systemu do obsługi sklepów własnych (InfoTouch, InfoNet oraz Hurtownia Danych).

2014-11-12Współpraca z THE FRESH FAST FOOD AND FRUITS COMPANY

Firma Viking podpisała umowę o współpracy ze spółką the fresh fast food and fruits company. Firma prowadzi działalność zakresie sprzedaży wyrobów cukierniczych jak również sprzedaży kebabów w podwarszawskich Siedlcach. System InfoPOS wraz z Hurtownią danych został zainstalowany w lokalach sprzedażowych, przez co zarządzanie oraz stała kontrola nad wszystkimi punktami odbywa się bardzo sprawnie, co w znacznym stopniu ułatwia pracę. Cieszymy się, że nasz system pomaga również w innych odnogach handlu niż cukiernicza i piekarnicza.

2014-11-06Współpraca ze spółką Gastromax Grupa G

Firma Viking właśnie podpisała umowę o współpracy ze spółką Gastromax Grupa G posiadającej zakład produkcyjny wraz z własnymi lokalami w Małopolskich kurortach takich jak Koktajl Bar Jagoda w samym Centrum Krupówek czy Zajazd Krakowiacy i Górale. Zakończone wdrożenie objęło system sprzedaży InfoPiek sprzedaż, System Produkcyjny InfoPiek Produkcja jak również system do elektronicznego obiegu dokumentów między lokalem, w którym odbywa się sprzedaż a zakładem produkcyjnym. Uruchomione zostały stanowiska produkcyjne InfoBil a także Panel naważania TouchMoon. Cieszymy się że system InfoPiek będzie pracował u kolejnego tak prestiżowego producenta.

2014-10-07Piekarnia Polański - zakończyliśmy kolejne wdrożenie

Właśnie zakończony został pierwszy etap wdrożenia w Piekarni Polański w Zubrzycy Górnej.Wdrożony został system InfoPiek Sprzedaż, panele do przeważania ciast TouchMoon, oraz system Ekspedycyjny InfoTrans.Drugi Etap wdrożenia obejmować będzie system produkcyjny InfoPiek Produkcja obsługujacy gospodarke magazynową, której ewidencja prowadzona będzie poprzez kolektory danych co znacznie ułatwi i usprawni prace magazynierów.Po zakończeniu drugiego etapu system InfoPiek pozwoli zarządzać praca we wszystkich działach piekarni.

2014-09-05Piekarnia Rustykalna - nowe wdrożenie

W dniu 05.09.2014 r. zakończyliśmy wdrożenie w Piekarni Rustykalnej w Radomiu. Klient będzie korzystał z systemu Infopiek Sprzedaż jak i Infopiek Produkcja.System produkcyjny będzie współpracował z panelem InfoBil przeważającym surowce na trzech wagach – najazdowej, pośredniej i na mikroskładniki. Nie mogło zabraknąć również panelu naważania TouchMoon który pozwala przeważyć wyroby (zamawiane np. w blachach ) przed ostatecznym rozłożeniem do konkretnych klientów.Całości dopełnia system Ekspedycyjny InfoTrans który w prosty i szybki sposób pozwala ułożyć całą produkcję w kosze pod konkretnych klientów.

Nasi klienci