Kontakt

  • MASZ PYTANIA?

  • Nasi partnerzy

    Posnet
    Posiflex
    Toshiba

Aktualności

2014-08-27Zakończenie wdrożenia w piekarni Dana z Ozorkowa

Właśnie zakończyliśmy wdrożenie w kolejnej piekarni – tym razem jest to piekarnia z Dana z Ozorkowa. Pierwszy etap zakończony został wdrożeniem oprogramowania Infopiek Sprzedaż. Prosta obsługa, czytelny interface systemu oraz moduł ułatwiający współpracę z siecią „Biedronka” sprawiły iż klient zdecydował się na korzystanie z Naszego produktu. W drugim etapie wdrożenia uruchomiony zostanie InfoPiek Produkcja.

2013-11-12Piekarnia Anka - zakończyliśmy kolejne wdrożenie

Właśnie zakończyliśmy kolejne wdrożenie naszego oprogramowania. Wdrożone moduły: Infopiek Sprzedaż, Infopiek Produkcja, Touch Moon oraz Info Kosz zapewniły naszemu Klientowi obsługę we wszystkich kluczowych obszarach działania.

2013-06-20Info-Touch miażdży konkurencję

Po wygranym przetargu na najlepsze rozwiązanie dla Piekarskich Sklepów Firmowych ruszamy z instalacją oprogramowania w 60 punktach Piekarni Cukierni Konkol z Karwi.

2013-03-06InfoPOS w sklepach firmowych Z.P.C Oskroba

Po pilotażonym uruchomieniu, mającym na celu przetestowanie funkcjonalności programu InfoPos, zapadła decyzja o wdrożeniu tego rozwiązania we wszystkich sklepach firmowych Z.P.C Oskroba. Dziękujemy i zarazem cieszymy się, że nasze propozycje implementacji znajdują odzwierciedlenie w zapotrzebowaniu naszych Klientów.

2013-01-21 Info-Touch w 21 sklepach firmowych Piekarni Piecki

System Info-Touch zagościł w 21 Sklepach Firmowych Piekarni Piecki.Jest to kolejne wdrożenie sprawdzającego się w praktyce systemuułatwiającego zarządzanie rozrastającą się siecią sklepów własnych.Również piekarniana ekspedycja została unowocześniona. Zawitał na niejsystem Info-Speed, wspomagający pracę ekspedytorów.Dzięki niemu zamówiony towar dojedzie w ilościach zamawianych nawłaściwą godzinę. A wszystko to... oparte na urządzeniach firmy Posiflexsłynącej z niezawodności.

2013-01-11Mini Targi w Nowym Targu

Szanowni Państwo, w dniu 16 stycznia 2013r. firma Viking będzie partnerem Mini Targów organizowanych wraz z wieloma czołowymi dostawcami maszyn i surowców dla przemysłu spożywczego. Targi odbędą się w Hotelu "Skalny Dworek" w Nowym Targu. Na naszym stoisku zaprezentujemy ofertę firmy oraz przedstawimy liczne nowości wspomagające zarządzanie w piekarniach i cukierniach. Do zobaczenia na miejscu.

Nasi klienci