Hurtownia danych


Opis produktu

Program hurtownia danych to funkcjonalne i rozbudowane narzędzie analityczne przeznaczone dla branży piekarniczej i cukierniczej, zapewniające dostęp do informacji ze wszystkich sklepów własnych w czasie rzeczywistym oraz dostęp do danych archiwalnych wraz z kompleksowymi zestawieniami i analizami. Umożliwia dokonanie precyzyjnej analizy sprzedaży asortymentu, efektywności działania poszczególnych sklepów oraz oceny zysków i strat.

Hurtownia danych funkcjonuje jako dostępne online centrum zarządzania przedsiębiorstwem, umożliwiające bieżący monitoring całego biznesu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wspomaga szybkie podejmowanie optymalnych decyzji biznesowych związanymi ze sprzedażą, zamówieniami i dostawami oraz podnosi konkurencyjność firmy na wymagającym rynku. Zapewnia zwiększenie osiąganych zysków i zminimalizowanie strat dzięki możliwości błyskawicznej reakcji na zmieniającą się sytuację.

Dane ze wszystkich sklepów prezentowane są w przejrzystej i atrakcyjnej formie graficznej: wszystkie sklepy widoczne są w postaci pojedynczych kolorowych kafelków. Obsługa programu jest bardzo prosta: po kliknięciu na kafelek można na bieżąco zobaczyć aktualną sytuację i dynamikę sprzedaży w konkretnym sklepie lub otrzymać kompleksowe zestawienia. Administrator (właściciel) ma dostęp do wszystkich informacji ze sklepów własnych i piekarni natychmiast po wykonaniu każdej operacji, dzięki czemu może natychmiast zareagować na zmieniający się stan magazynu i aktualne zapotrzebowanie (wprowadzając promocje na wybrany asortyment, dokonując przesunięć międzymagazynowych lub zlecając dostawę brakującego towaru).

 

Program dostarcza zarówno informacje z pojedynczego sklepu, jak i zbiorczo na temat wszystkich sklepów. Informacje spływające ze sklepów własnych do centrali dają ogromne możliwości analityczne. Program tworzy szeroką gamę zestawień i analiz dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych między innymi w zakresie:

Wraz z oprogramowaniem dla sklepów własnych Hurtownia danych stanowi kompleksowe narzędzie do zarządzania firmą w sposób nowoczesny, racjonalny i bez zbędnych opóźnień. Właściciel otrzymuje informacje na temat tego, co się dzieje aktualnie, a nie tego, co działo się kilka godzin temu, gdyż dane otrzymuje błyskawicznie, a nie po zamknięciu dnia. Wdrożenie całego systemu to gwarancja licznych korzyści: klientowi pozwala zidentyfikować się z dobrą marką, sprzedawcy ułatwia pracę, a właścicielowi - zarządzanie przedsiębiorstwem.

Oprogramowanie dla sklepów własnych stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnej sprzedaży na kasie fiskalnej. Program jest lekki i charakteryzuje się niewielkimi wymaganiami systemowymi - dane wysyłane między piekarnią a sklepami własnymi są skompresowane tak, aby do funkcjonowania systemu wystarczył standardowy modem z minimalnym transferem danych. Dodatkowy atut oprogramowania to atrakcyjna forma graficzna, ułatwiająca obsługę sprzedaży i analizę danych uzyskanych ze sklepów. Informacje spływające ze sklepów do centrali dają ogromne możliwości analityczne. Dostęp w czasie rzeczywistym do szerokiej gamy analiz dziennych, tygodniowych, miesięcznych, rocznych ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem zapewnia moduł Hurtownia danych.

Hurtownia danych - najważniejsze cechy produktu

 • ilość stanowisk obsługi klienta (POS - point of sale)
 • wszystkie operacje dokonane w sklepie
 • ilość paragonów
 • aktualny stan kasy
 • średnia wartość paragonu
 • produkty mało-rotujące
 • udział procentowy utargu z danego sklepu na tle innych sklepów
 • kiedy wystawiony był ostatni paragon i kiedy dostarczona zostałaostatnia informacja ze sklepu.
 • utargi ze wszystkich sklepów
 • średnia wartość sprzedaży ze wszystkich sklepów
 • ilość wszystkich paragonów
 • średnie wartości paragonu ze wszystkich sklepów
 • stany magazynowych
 • sprzedaż według cen koszyka
 • zestawienie za dzień sprzedaży
 • korelacja sprzedaży poszczególnych produktów.

Przykładowe ekrany

Produkty powiązane

 ikona

Info POS

 ikona

Info NET

Infopiek - wybrane wdrożenia

... i wiele innych