Kontakt

 • MASZ PYTANIA?

 • Nasi partnerzy

  Posnet
  Posiflex
  Toshiba

logo POSNET

Współpraca z Posnet

Dynamiczny rozwój oprogramowania firmy Viking skutkował koniecznością poszukiwania coraz to nowych rozwiązań sprzętowych, pozwalających sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Firma Posnet dostrzegła i doceniła tempo naszego rozwoju oferując najwyższej klasy sprzęt, doceniany przez wszystkich użytkowników. Współpraca z firmą Posnet, oferującą najlepszy na rynku sprzęt fiskalny, zaowocowała rzeszą kolejnych zadowolonych Klientów.

O Posnet

Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem i dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych. Jest producentem kas i drukarek rejestrujących, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe. Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej). Dostarcza im kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy.

Dowiedz się więcej


logo Posiflex

Firma Posiflex jest naszym wieloletnim partnerem w zakresie dostarczania różnego rodzaju sprzętu komputerowego umożliwiającego kompleksową obsługę naszych klientów. Produkty firmy Posiflex oferują najwyższe standardy jakości, co wpływa na niezawodność i komfort pracy użytkownika. Wiele lat wspólnych działań zaowocowało ścisłą współpracą, umożliwiającą najlepsze wykorzystanie urządzeń Posiflex do obsługi naszych klientów.

Produkty Posiflex

KS-7215 WODOODPORNY i PYŁOODPORNY terminal sprzedażowy posiada 15" ekran dotykowy i solidną, aluminiową obudowę. Podstawowym zadaniem urządzenia jest zapewnienie wydajności i komfortu pracy. Specjalnie wzmocnione podzespoły: procesorIntel Dual Core 1.8GHz oraz szybki dysk SSD zapewnią stabilne funkcjonowanie w piekarniach przy współpracy z oprogramowaniem INFOPIEK.

 • Innowacyjna konstrukcja obudowy "Fan Free" bez wentylatorazostała wykonana z odlewu aluminium, dzięki czemu doskonaleprzewodzi ciepło i zapewnia wydajne chłodzenie urządzenia nawet do 50°C
 • Solidne wykonanie uodparnia terminal na wstrząsy i drgania
 • Energooszczędna konstrukcja zapewnia minimalne zużycie energii elektrycznej
 • Szybkie dyski SSD przyśpieszają działanie aplikacji
 • Terminal może zostać wyposażony w wbudowaną baterię miniUPS (20 minut) oraz czytnik kart magnetycznych oraz zbliżeniowych
 • 3 letnia gwarancja zapewnia gwarancję jakości.(Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat)
 • Terminal dotykowy Posiflex jest kompatybilny z oprogramowaniem INFOPIEK.

Karta katalogowa

Certyfikaty

Peryferialogo Toshiba

Współpraca z Toshiba

ToshibaKorzystając z wieloletniego doświadczenia firmy Toshiba w tworzeniu i dostarczaniu urządzeń najwyższej jakości Viking sp. z o.o. może swoim Klientom zaoferować sprawdzwone i niezawodne produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Toshiba, co pozwala szybko, skutecznie i profesjonalnie dbać o komfort i potrzeby Naszych Klientów, a nasze oprogramowanie doskonale współpracuje z oferowanymi produktami.

O Toshiba

Firma Toshiba jest światowym liderem i innowatorem w dziedzinie wprowadzania zaawansowanych technologii, producentem i sprzedawcą wielu różnych produktów elektrycznych i elektronicznych na rynku systemów informatycznych i komunikacyjnych, cyfrowych produktów powszechnego użytku, urządzeń i podzespołów elektronicznych, systemów zasilania (w tym systemów korzystających z energii nuklearnej), systemów do obsługi infrastruktur przemysłowych i społecznych oraz urządzeń domowych.

Dowiedz się więcej


logo Elavon

Zaoszczędź czas i zredukuj koszty, dzięki naszym elastycznym i bezpiecznym rozwiązaniom.

Na dzisiejszym rynku liczą się szybkość, wydajność i prostota, od których zależy sukces Twojej firmy. Priorytetem jest zoptymalizowanie działań operacyjnych w taki sposób, aby zyskać więcej czasu dla klientów. Rozumiemy Twoje ogromne zapotrzebowanie na zintegrowane rozwiązanie, zapewniające sprawne połączenie terminala lub PIN Pada z kasą. Dzięki naszemu zintegrowanemu rozwiązaniu płatniczemu, wprowadzanie danych transakcji osobno na terminalu i na kasie nie jest już konieczne. Twoi pracownicy mogą skoncentrować się na obsłudze klienta, a nie na obsłudze transakcji.

Zintegrowane rozwiązanie Infopiek i Elavon łączy terminale z systemem kasowym. Rozwiązanie to umożliwia przesyłanie danych dotyczących transakcji (kwota) bezpośrednio z kasy do terminala. Zmniejsza to ilość błędów oraz skraca całkowity czas transakcji, dzięki czemu nasi klienci mogą skoncentrować się na obsłudze klienta.

Teraz Infopiek i Elavon może zaoferować klientom gotowy do wdrożenia system integracji terminala Ingenico z kasą. Łączy on terminale stacjonarne lub PIN Pady Ingenico z systemem kasowym, automatycznie przesyłając dane transakcji, bez konieczności powtórnego wprowadzania kwoty transakcji na terminalu.

Korzyści:

 • Szybsza obsługa transakcji – brak potrzeby dwukrotnego wprowadzania kwoty transakcji
 • Mniejsza liczba błędów, dzięki automatycznej wymianie informacji z kasą = mniejsza liczba reklamacji (chargebacków)
 • Łatwiejsze rozliczanie kasy na koniec dnia / zmiany
 • Opcje dostosowane do potrzeb

Nasi klienci